Сайт продается, по вопросам приобретения и для получения дополнительной информации пишите на maek-mir@mail.ru

Бодіки з приколами для новонароджених

Бодіки з приколами - це комфортний, зручний, недорогий і веселий одяг для новонароджених.

Дитячі бодіки з надписами - це відмінний вибір для батьків і малюка. І, хоча, дитині в цьому віці все одно у що його одягають, тато і мама бажають, що б їх чадо виглядало стильно і красиво. Такий одяг для новонароджених обов'язково буде оцінена оточуючими, для яких дитина стане центром уваги. Адже яскравий малюнок і смішний надпис нікого не залишить байдужим.

Часто бодіки для новонароджених купують саме в подарунок малюкові: на оглядини, на річницю першого або третього місяця. Вибирайте надпис і подарунок онукові або внучці, синові чи доньці, хрещеника або племінниці - прикольні бодіки є для кожного з ваших маленьких родичів.

Бодики інтернет магазин «Футболка в подарунок» виконані з натуральних матеріалів, а великий барвистий малюнок і смішна надпис нанесений якісними фарбами, всі бодіки на кнопочках. Купити бодіки можна на хлопчика і на дівчинку є надписи і для тих і інших.

Бодіки - кращий подарунок малюкові. Надписи постійно оновлюються. Доставка в будь-який регіон України. Розміри бодіків - 40,44,48,52.

З одягом для новонароджених часто купують дитячі реглани , цікавили молодих мам і футболки для вагітних .