Сайт продается, по вопросам приобретения и для получения дополнительной информации пишите на maek-mir@mail.ru


Саки Санаторій Танжер


Сакрополь Саки грязелікування

Дитячі футболки 3д. Оригінальні футболки з 3д малюнком

Дитячі футболки 3д - відрізняються якістю 3д зображення і унікальною вареною тканиною, з якої зшиті футболки. І все ж чому батьки вибирають саме дитячі 3d футболки своїм чадам.
Футболки з 3д малюнком - це розкручений термін на просторах інтернету, який описує майки з реалістичними зображеннями: тварин, природи, військової техніки, рок музикантів і фентезі. Картинка на футболці промальовується так, що створюється ілюзія того, що ви бачите справжню тварину або предмет. Цьому сприяє ще й не однотонний колір футболки, який шиється з вареної тканини.
Дитячі футболки 3d ваша дитина буде носити, поки не виросте, про це можна говорити, так як якість тканини і малюнка таке, що мами про них говорять «не вбиває». Таку майку можна гладити, прати в машинці, сушити на сонці її не поведе, вона не злиняє, а малюнок не злізе .
Завдяки 100 % бавовняній тканині, з якої шиються 3д футболки дитячі, такі майки ідеальний одяг для літа і моря, в ній дитина не буде потіти, їй буде зручно і комфортно, малюк буде в центрі уваги, а мамі легко буде доглядати за річчю.
Футболка з 3д малюнком виробляється за світовими стандартами якості, які визнані в Азії , Америці і Європі.

Купити дитячі футболки 3д батьки можуть на сайті «Футболка в подарунок», запросить малюка на 5 хвилин до комп'ютера і він обов'язково вибере собі футболку, яка припаде йому до смаку.

Розділ 3д футболки для дітей постійно оновлюється, ви зможете регулярно оновлювати гардероб дитині. Купити 3d футболки дитячі можна в будь-якому регіоні України доставка 1-3 робочих дні.

Варені футболки якість та пошиття.

Варені футболки - виробляються за двома технологіями . Перша - готова футболка вариться і на неї наноситься зображення, недоліком є ​​похибка в розмірі, так як футболка при кип'ятінні кілька деформується. У нашому випадку застосовується другий спосіб, коли вариться тканина і з неї шиється футболка. У цьому випадку футболка виходить рівною, відповідає розмірній сітці і не деформується при пранні і прасуванні, так як вже пройшла максимальну термо обробку .

Футболки варенки виробляються на великих фабриках із сучасним дорогим обладнанням, потім на них наноситься зображення, вони все більше користуються попитом, незважаючи на те, що мають більш високу ціну.
Варена футболка не була б такою популярною, якби не праця художників, дизайнерів і друкарів, які придумали, намалювали і надали якісне і реалістичне зображення .

Асортимент дитячих футболок з 3д малюнками досить різноманітний і, хоча найбільшою популярністю користуються майки з мордами тварин, є футболки з черепами, динозаврами, машинками і літаками та іншими оригінальними композиціями.