Сайт продается, по вопросам приобретения и для получения дополнительной информации пишите на maek-mir@mail.ru

Дитячі рушники пончо - рушники з капюшоном

Симпатичний дитячий рушник пончо для тих, хто збирається на море і не тільки.
При поїздці на південь з малюком не забудьте взяти все необхідне, у тому числі і рушник халатик. Комфортний і яскравий рушник з капюшоном має розмір 120 см. на 50 см. і підійде дітям від 1,5 до 6 років, він стане в нагоді на пляжі, в басейні, та всюди, де є вода, а так само може служити накидкою від сонця і в будинку при банних процедурах.

Діти постійно плескаються у воді, грають в активні ігри, довгий час знаходяться на сонці. Рушники з капюшоном дозволяють малюкам відчувати себе вільно і комфортно. Звичайним рушником спочатку необхідно витерти дитину, але малюк не сидить на місці, йому потрібно кудись бігти. Дитячі рушники з капюшоном допомагають досягти відразу три цілі: витерти дитину, не обмежуючи його пересування, а так само захистити його від променів сонця.
Всі дитячі рушники м'які, легкі, добре вбирають вологу, зроблені з 100 % бавовни. Увечері, коли на морі гуляє свіжий вітерець, вони захистять дитину від прохолоди.

Рушники пончо мають яскравий і барвистий дизайн. На них зображені герої мультфільмів і казкові персонажі, гаряче улюблені нашими дітьми. Таке пончо обов'язково сподобається малюкові. Зараз популярні рушники з героями мультфільмів: Тачки, Людина павук, Кітті, Русалочка, Губка Боб, Міккі Маус. Надівши такий дитячий рушник, створюється ілюзія, що малюк і є популярний герой.

Купити дитячий рушник пончо.

Купити дитячий рушник пончо можна в подарунок будь-якому малюкові, і ви з гордістю будете спостерігати за дитиною в рушнику халатику. Магазин «Футболка в подарунок» дозволяє купити рушник пончо через інтернет, його буде доставлено в будь-який населений пункт України протягом двох робочих днів.
Такий рушник пончо обов'язково нагадає вам про яскраві події в житті: дні народженні, поїздку на море, дні Святого Миколая, буде комфортним, практичним і приємним

Для малюків по доросліше є барвисті пляжні рушники з героями популярних мультфільмів і не тільки.

..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.
..
200 грн.