Сайт продается, по вопросам приобретения и для получения дополнительной информации пишите на maek-mir@mail.ru

Якість футболок. Якість друку на футболках.

Стиль, колір, ціна футболки - важливі фактори при виборі готового виробу, але якість футболок , мабуть, вирішальний критерій, який впливає на рішення покупця при виборі товару .

Якість визначається: тканиною, пошиттям, нанесеним зображенням, відповідністю розмірній сітці.

Якість тканини при пошитті футболок.
При виробництві чоловічих футболок використовується 100 % бавовняна тканина, яка забарвлюється стійкими, екологічно чистими барвниками. Щільність бавовняної тканини 150-160 гр, це дуже якісне полотно, яке дозволить футболці не втрачати форму і не боятися прань, в такій футболці не буде жарко влітку і її можна використовувати як натільну білизну взимку. Футболки під нанесення вироблені в Узбекистані, в Азії, Україні, Туреччині.

Якість жіночих футболок дещо відрізняється від якості чоловічих футболок. Жіночі футболки з нанесенням виконані із стрейчевого полотна - це бавовняна тканина з невеликим додаванням віскози. Робиться це для того, що б футболка добре підкреслювала фігуру.
Якість дитячих футболок виробництва України - не викликає питань, це бавовняні футболки щільністю 140 гр, дуже яскраві, що не втрачають форму при пранні.

Якість пошиття.
Футболки з нанесенням повинні радувати вас довгий час, так пошиті якісно: подвійний шов на горловині, укріплена спина і плечі, гумка на горловині не втратить форму навіть після декількох прань, форма покрою класична пряма, облягання середнє.

Якість друку на футболках.
Якісний друк на футболках визначається промисловим способом нанесення зображення. Картинка - це не наклейка, а малюнок фарбами, виконаний шовкотрафаретним способом нанесення. Для цього використовуються фарби виробництва Європи та США. У підсумку зображення на футболці не боїться безлічі прань і рекомендованого прасування, і футболка з нанесенням буде радувати вас, поки ви вирішите її оновити.

Відповідність розмірній сітці.
Деякі виробники футболок дають розмірну сітку, яка не відповідає реальним розмірам футболок, це категорично не підходить при інтернет торгівлі, тому ми намагаємося вибирати виробників майок, у яких реальні і заявлені розміри не відрізняються.

Якісний друк на футболках і якість самої футболки говорить про якісно товар в цілому. Купивши футболки з нанесенням, ви набуваєте не тільки стильну, але комфортну річ.

Догляд за футболками. Як правильно гладити і прати футболку.

Всі речі вимагають певного догляду. Догляд за футболками нескладний - потрібно знати, як прати футболку і, як гладити футболку. На кожній майці є ярличок з рекомендаціями по догляду за виробом , кожна господиня знає про нього, і все ж розповімо про прості рекомендаціях у статті нижче.

Майка буде служити вірою і правдою, якщо ви будете знати, як правильно прати футболки . Робити це потрібно вручну або в пральній машині в режимі «делікатне прання» при температурі до 40 ° C, обороти при віджиманні рекомендуються не більше 800. Не бажано використовувати агресивні відбілювачі або миючі засоби.

Як гладити футболку - друге за значимістю питання. Технологія нанесення зображення вимагає вивертати футболку на виворіт, після чого її можна гладити праскою, в режимі який вказаний на ярлику футболки.

Якщо ви будете дотримуватися цих два нескладних правила, то догляд за футболкою не складе особливих труднощів, а майка прослужить довго.

Розшифровка значків, використовуваних на ярликах одягу, дивіться в таблицях нижче.

Приємних покупок!