Сайт продается, по вопросам приобретения и для получения дополнительной информации пишите на maek-mir@mail.ru

Бейсболки. Чоловічі кепки

Кепки чоловічі і бейсболки для багатьох з нас синоніми, хоча це різні головні убори. Чоловіка, який міг брати участь у дуелях, відправитися на сафарі або на китове полювання, було важко змусити надіти щось нове, так і кепки з'явилися саме для справи: війни, роботи і спорту.

Кепки бейсболки зобов'язані своїм народженням грі бейсбол. Елемент спортивної форми для гри в м'яч, дав назву головному убору бейсболка.

Бейболки чоловічі раніше мали козирок зігнутої форми, але пізніше з'явилися кепки і з прямим козирком, провиною всьому рух хіп -хоп, який став причиною народження бейсболки з надписами.
Зараз модні бейсболки з вишивкою носять не тільки бейсболісти, а й інші представники спорту, формули 1, музиканти, рибалки, всі ті, кому до душі красивий і зручний головний убор.

Купити бейсболки Україна.

Раніше купити бейсболку з козирком було просто необхідно, що б захистити очі від сонця при грі в бейсбол, зараз же це найпопулярніший головний убір.

Купити бейсболки Україна за доступними цінами можна в магазині «Футболки у подарунок». В асортименті бейсболка самих різних надписів і вишивок: бейсболки Україна, Росія, СРСР.
Зараз сильні бейсболки не просто головний убір, а доповнення до гардеробу одягу сучасного чоловіка. Бейсболка відмінно підходить до джинсів, толстовки, будь-якому спортивному одязі, її можна надіти на море, на риболовлю, при занятті спортом, при поході в клуб або спортивний захід.