Сайт продается, по вопросам приобретения и для получения дополнительной информации пишите на maek-mir@mail.ru

Головний убір панама

Панамки одні з найпопулярніших головних уборів для літа, дуже зручні, комфортні, можуть бути стильними та симпатичними. Легкий капелюх з загнутими полями донизу - таку форму мала річна панама.

Родом панамка з далеких берегів латинської Америки, де раніше виготовлялася руками місцевих жителів із стебел рослин. Зараз літній головний убір виробляється з бавовняних тканин різних кольорів і фасонів, часто на його фронтальну частину наноситься малюнок або робиться вишивка.

Перший час головний убір панама призначався тільки для чоловіків і був популярний серед будівельників Панамського каналу, але через час стали шити панамки дитячі та жіночі. До цих пір в Центральній Америці можна купити панамки, зроблені вручну. Купити панамку просто необхідно, якщо на вулиці дуже жарко, вона буде не замінна на риболовлі, при занятті спортом і на морі.

Дитячі панамки дуже популярні серед батьків. Такий головний убір подобається дітям, легко прається , має низьку ціну.

У магазині «Футболка в подарунок» ви можете вибрати кепки панамки різних кольорів і розмірів з вишитими надписами, для цього достатньо зробити замовлення, і панама буде вислана в будь-яке місто України.

панамки з прикольним надписом можна купити і на подарунок, він буде практичним і бажаним.