Сайт продается, по вопросам приобретения и для получения дополнительной информации пишите на maek-mir@mail.ru

Мило ручної роботи. Купити декоративне мило Україна

Велику популярність у світі отримало мило ручної роботи - це натуральне мило різної форми, всіляких кольорів і відтінків, з приємними ароматами.
В асортименті декоративне мило ручної роботи, упаковане в індивідуальну упаковку. Шматочок гліцерину дозволить поділитися позитивними емоціями і настроєм.

Пропонуємо Вашій увазі оригінальне, ексклюзивне, натуральне мило ручної роботи з різними ароматами і різною дизайнерською формою в незвичайній індивідуальній упаковці.

У процесі виробництва застосовується творчий, індивідуальний підхід, це не просто засіб гігієни, а ексклюзивне мило , що не має аналогів.

Мило ручної роботи має різноманітний модельний ряд, з якого кожен може вибрати шматочок собі до смаку. Особлива увага приділяється формі мила, яка дуже нагадує предмет наслідування, до нього підбирається максимально схожий запах, а оригінальна упаковка посилює позитивний результат.

Натуральне мило ручної роботи , крім естетичних якостей має унікальні споживчі властивості. Для виробництва мила застосовується натуральна вітчизняна мильна основа, що складається з рослинної гліцерину і кислот, що витягають із кокосового масла. При намилюванні немає залишкового лужного нальоту, шкіра буде м'якою і зволоженою. Декоративне мило можна використовувати не тільки для рук, а й для шкіри обличчя і шиї.

Купити мило ручної роботи можна на сайті «Футболка в подарунок», доставка по всі Україні 1-2 дні. Натуральне мило ручної роботи купити можна і на подарунок, такий презент сподобається і чоловікові і жінці. Ексклюзивне мило має моделі для жінок і чоловіків, а так само ті, що підійдуть і тим і тим.

Мило ручної роботи Україна - це оригінальний дизайн, якість і традиції у вітчизняному миловарінні.