Сайт продается, по вопросам приобретения и для получения дополнительной информации пишите на maek-mir@mail.ru

Пляжні рушники

Представляємо вашій увазі пляжні рушники розміром 120 см на 50 см. Велюрові рушники з яскравими картинками і героями з мультфільмів відмінної якості і не линяють при пранні.
Пляжний рушник можна замовити в будь-який регіон України: будь то Донецьк чи Київ, Одеса чи Запоріжжя, Миколаїв чи Харків, доставка буде протягом 1-2 робочих днів.

Прикольні рушники з велюру популярні не тільки на морі в Криму чи Азовському узбережжі, а й в інших регіонах України, такий пляжний рушник виконано з чистої бавовни, добре вбирає воду, має яскравий і барвистий дизайн.
Збиратися у відпустку до водойми, то без подібної речі вам просто не обійтися. У каталозі прикольні рушники : Маша і Ведмідь, рушник Тачки, сувенірні рушники - асортимент постійно оновлюється.

Рушники в подарунок.

Рушник у подарунок - відмінний сюрприз для дитини, для коханої людини, для колеги. Його можна подарувати не тільки на день народження або ювілей, а й просто, вирушаючи на море, не забудьте заздалегідь купити подарункові рушники тому, з ким плануєте відпочинок, що б бути на курорті вовсеозброєння. Пізніше вони вам обов'язково знадобляться на пляжі, після купання в морі. Купити пляжні рушники можна дорослим і дітям, останнім можуть сподобатися ще й рушники пончо .
Магазин рушників «Футболка в подарунок» радий представити вам так само яскраві велюрові рушники з символікою Криму.

..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.
..
0 грн.