Сайт продается, по вопросам приобретения и для получения дополнительной информации пишите на maek-mir@mail.ru

Одяг для повних. Батали - футболки великих розмірів

Одяг для повних чи батали. Великим людям часто складно знайти для себе відповідний одяг, особливо стильний і модний. Часто доводиться вибирати з того, що є. В епоху ринкової економіки можливостей вибору було значно більше, але все ж одяг великих розмірів зустрічається далеко не в кожному магазині.

Футболки батали - це майки величезних розмірів для «людей велетнів» розмірами 4XXL і вище.
Футболки великих розмірів зшиті зовсім інакше, у них посилені шви, дотримуються інші пропорції, використовується більш щільна тканина. Футболки для повних так само можуть бути з прикольними надписами і барвистими картинками. Ви зможе підібрати підходящий напдис і для себе і на подарунок, виконані так само якісно, що і звичайні прикольні футболки для чоловіків.
Володар прикольної футболки великих розмірів вперше буде виглядати не просто, як серйозний велетень. Звичайно, розділ одяг для повних не має такого розмаїття, як футболки для чоловіків, але вибір все ж є.

Футболка батал - може стати приємним подарунком «великій» близькій людині, колезі, знайомому «велетню». Він пам'ятатиме про радісну подію завжди, коли футболки великих розмірів красуватимуться на ньому.

Перед тим, як купити футболки великих розмірів уважно ознайомтеся з розмірної сіткою.