Сайт продается, по вопросам приобретения и для получения дополнительной информации пишите на maek-mir@mail.ru

Сяючі футболки

Якщо Ви сучасні, комунікабельні і любите активний спосіб життя, то футболки що сяють у темряві обов'язково підійдуть Вам. Завдяки особливій технології фарб, якими наноситься зображення, малюнок накопичує світло в світлий час і віддає в темряві.
Футболки світяться в темряві, викликаючи посмішки і подив оточуючих, це дуже оригінально і в 100 % випадків викликає захват.
Сяючі футболки користуються популярністю і у молодих хлопців, і у заможних чоловіків, асортимент такий, що дозволяє задовольнити потреби кожного.
Футболки світяться мають малюнок з двох сторін, вони не мають швів і пошиті з якісних бавовняних тканин.
Купити сяючі футболки можна через інтернет в магазині Футболка в подарунок, доставка в будь-який регіон України 1-2 дні.

Футболки світяться в ультрафіолеті.

Якщо ви любите клубне життя і частий гість на дискотеках, то футболки що світяться в ультрафіолеті Вам просто необхідні. Приказка зустрічають по одягу, це саме про Вас, так як світиться в темряві тигр або скелет, вовк чи лев зверне на вас увагу всіх оточуючих.
Футболки що світяться в темряві не бояться прання і прасування, а малюнки на них надруковані промисловим способом нанесення.
Сяючі футболки в ультрафіолеті мають дещо відмінні розміри, так що при покупці ознайомтеся з розмірної сіткою.