Сайт продается, по вопросам приобретения и для получения дополнительной информации пишите на maek-mir@mail.ru

Тільняшка (тільник)

Тільняшка або як її ще називають тільник, це вид натільної білизни, універсальний і оптимальний за ціною і якістю. Ось ряд позитивних відмінностей від іншого одягу: за тільником легко доглядати, він дуже теплий, дуже якісний, десятки прань не впливають на зовнішній вигляд і форму, тільник не сідає і не розтягується.

Тільняшки дуже зручні у використанні, вони не сковують рухи рук, а крім цього підкреслюють всі гідності чоловічого торсу, є символом мужності і бойового духу. Слід сказати, що в пошитті використовуються натуральні тканини, тому натільна білизна не викликає неприємне відчуття на шкіри. Тканина для тільників - це 100 % бавовна, яка йде на виготовлення пряжі двох кольорів, темної смужки і білою. Такі ж тільняшки надходили до радянської армії, а зараз в російську і українську. Цей одяг як і раніше використовуються в армії, а колір смуг визначає приналежність до того чи іншого роду військ.

Ось позначення кольору смуг на смугастих футболках :

- Морська тільняшка - темно-синя смужка,
- Тільняшка ВДВ - блакитна смуга,
- Тільняшки прикордонних військ - зелена,
- Тільняшку спецназу МВС відрізняє крапова смуга,
- Тільняшка МНС - помаранчева,
- Тільняшки морської піхоти мають чорну смугу.

Популярністю у населення користується морська тільняшка і тільняшка ВДВ.

Натільна білизна в смужку зараз дуже популярна і в інтернеті крім класики можна купити тільняшку з прикольними надписами: «Ніхто крім нас» , «А нам море по коліно » та інші.
Купити тільняшки в магазині Футболка в подарунок можна чоловічі, жіночі, дитячі, вигляді майки і з довгим рукавом, класичну та з надписами, літню і утеплену.
З тільником часто купують морські головні убори.