Сайт продается, по вопросам приобретения и для получения дополнительной информации пишите на maek-mir@mail.ru

Чоловіча тільняшка

Чоловіча тільняшка - атрибут мужності і доблесті, зручна і тепла натільна білизна, невід'ємна частина військової форми, а зараз ще і просто модний літній одяг .

Чоловічі тільняшки виникли, як натільна білизна моряків, які вирушаючи в плавання, повинні були бути практичними, теплими, щоб захищали від холодних, пронизливих вітрів одязі. Колір натільної білизни, біла і темна смужка, виділяли моряків на фоні білих вітрил. Елемент одягу моряка став традицією і обов'язковим атрибутом морської форми.
Зараз же тільник можна зустріти не тільки в армії і на флоті. Сучасна мода постійно формує нові тенденції, а смужка, як ніколи, популярна зараз .

Майка тільняшка використовується на корпоративних вечірках, вона зручна для занять спортом, їх охоче носять рибалки та мисливці, а для людей що пройшли службу це одяг, який нагадує про їх молодість і збройні сили.

Майки тільняшки універсальні і оптимальні за ціною і якістю, за ними легко доглядати, прати і прасувати.

Чоловічу тільняшку купити можна різного покрою. Є такі види тільників:

- Тільняшка майка,
- Тільняшка з довгим рукавом, - майка,
- Тільняшка річна,
- Тільняшка зимова,
- Тільняшка відрізняється родами військ (колір смуг), для яких вона шиється,
- Тільняшки з надписами і малюнками

Тканина для майки тільняшки може бути фарбованою (смужки наносяться фарбуванням), а може бути в'язаною (колір смужок зобов'язаний різному кольором ниток з яких шиється полотно тканини). Але в будь-якому варіанті тканину з бавовни забезпечить вентиляцію влітку, не викличе роздратування, а взимку зігріє і ви не будете потіти.

Майка тільняшка відмінний подарунок на 23 лютого, професійні свята військових і моряків, мисливцеві і рибалці, аматорам активного відпочинку і не тільки.

Купити чоловічі тільняшки можна на сайті Футболка в подарунок, доставка можлива в будь-яке місто України. Популярні у чоловіків і футболки з приколами.